Katalog produktów Dragon’16

magazinemockupv2

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością prezentujemy Państwu tegoroczną kolekcję fajerwerków Dragon. Znalazły się w niej znane i sprawdzone pozycje ale także wiele nowości. Z wielu efektów pirotechnicznych jakie można spotkać, wyselekcjonowaliśmy tylko te, które zachwycą nawet najbardziej wybrednego klienta. Dużo pracy poświęciliśmy na dostosowanie szaty graficznej, która zdobi nasze artykuły i wyróżnia je z pośród innych produktów dostępnych na rynku. Staraliśmy się także uzyskać możliwie najlepszy stosunek jakości do ceny.

Artykuły z nowej kolekcji zgodnie z dyrektywą UE poddane zostały ocenie zgodności o czym świadczy nadane im oznaczenie CE. W praktyce oznacza to, że zanim produkt trafił do sprzedaży został przebadany przez jednostki certyfikujące pod względem jakości oraz bezpieczeństwa. Wobec tego mają Państwo gwarancję, że zakupiony towar to produkty najwyższej jakości! Aby ułatwić sprzedaż punktom wyposażonym w kasy fiskalne wszystkie nasze nowe produkty opatrzone zostały także kodem kreskowym EAN-13.

Artykuły umieszczone na łamach tego katalogu oprócz graficznej wizualizacji posiadają także krótką charakterystykę. Opis zawiera podstawowe informacje na temat danego towaru takie jak: typ, symbol, nazwa, wymiary, kaliber, pakowanie, ilość strzałów . Dołożyliśmy wszelkich starań aby folder ten zawierał rzetelne informacje, które pokrywają się ze stanem faktycznym.

Szersze informacje dotyczące naszych produktów oraz profilu naszej działalności możecie znaleźć Państwo na stronie www.pirotechnik.pl. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty nie wahajcie się Państwo skontaktować z nami dzwoniąc pod numer telefonu +48 618 417 537 lub pisząc na adres poczty elektronicznej info@pirotechnik.pl

Zapraszam do współpracy
adobe-swf_iconHalina Zając

Prezentacja interaktywna

pdf-icon

Katalog w formacie PDF