„Show must go on”

Każde widowisko, nie zależnie od tego, czy mamy na myśli wesele, otwarcie nowego supermarketu czy telewizyjny program rozrywkowy, naszpikowany jest wieloma atrakcjami, które na długo zostają w naszej pamięci. Aby stworzyć jeszcze bardziej magiczny klimat, można pokusić się o zainwestowanie w pirotechnikę sceniczną, której zadaniem jest zrobienie niesamowitego efektu bardzo blisko zgromadzonej publiczności. Oczywiście pod warunkiem, ze zostaną zachowane wszelkie normy bezpieczeństwa.

dwd

Na czym polega taki pokaz fajerwerków? Zostają odpalane fontanny iskier czy bukietów pirotechnicznych o różnej wysokości oraz szerokości. Kluczowy w tej całej zabawie jest skład chemiczny ładunków, który pozwala obniżyć temperaturę iskier, do takiej, która utożsamiana jest z zimnymi ogniami. 100% bezpieczeństwa, żadnego ryzyka pożaru i poparzeń od dotknięcia. Są nie tyko bezpieczne dla ludzi, ale również dla nawet łatwopalnych materiałów. Bez przeszkód można wykorzystywać taką pirotechnikę wewnątrz pomieszczeń.

Poza iskrami, wyjątkowy efekt można osiągnąć za pomocą baniek mydlanych czy konfetti. Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek i smak. Przesyt nie jest mile widziany. Należy nakreślić ogólny plan działań i wybrać wiodący styl całej imprezy. Nierzadko taki pokaz pirotechniki scenicznej pojawia się w najbardziej kulminacyjnym momencie, zatem powinien być perfekcyjnie zaplanowany.

Wiele firm eventowych czy klubów sportowych korzysta z usług pirotechnicznych, aby ubarwić finał imprezy. Jeśli szukasz rozwiązania, dzięki któremu twoje wydarzenia ma się wyróżnić na tle pozostałych – nie można było trafić lepiej. Wachlarz pirotechniki jest bardzo szeroki, zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Pirotechnika sceniczna może być odpalana w sposób zdalny, choć popularniejsze jest odpalanie ze źródła prądu stałego (np. bateria 9V). Ogromnym plusem takiej atrakcji jest możliwość synchronizacji wszystkich fontann. Zapalają się i gasnę jednocześnie. Niesamowity efekt wizualny gwarantowany. Śmiało można stosować ten rodzaj pirotechniki w salach koncertowych czy halach sportowych, bowiem fontanny nie wydzielają dymu. Nie ma ryzyka, że nagle włączą się czujniki.

Pozdrawiamy, Pirotechnik.pl