Naucz dziecko świętować

Dzień Dziecka. Święto wszystkich pociech, które czekały na ten dzień cały rok, choć pewnie zniechęciły się dzisiejszą pogodą. Deszcz z pewnością nieco ostudził ich emocje, dlatego polecamy świętowanie odłożyć na weekend, kiedy możemy naszemu brzdącowi zorganizować prawdziwe wydarzenia z wielką pompą, np. zapewniając mu… pokaz fajerwerków, zaplanowany i przeprowadzony przez prawdziwych specjalistów, aby wszystko odbyło się nie tylko w piękny sposób, ale przede wszystkim bezpieczny.

Rynek pirotechniczny jest bardzo bogaty w różnego rodzaju atrakcje, ale my upatrzyliśmy sobie mały wulkan, który sprawi, że każde dziecko będzie pod wrażeniem tych różnokolorowych efektów. Fantasy Show CE-13050 – bo tak się nazywa ten niewielki wulkan w kształcie walca, który zapewnia krótki, ale bardzo intensywny pokaz, zupełnie bezpieczny dla najmłodszych, oczywiście pod warunkiem, że wszystko kontrolują rodzice.

Kiedy wulkan przygasa, wydawać by się mogło, że to koniec atrakcji. Nic bardziej mylnego! Wtedy na opakowaniu nagle pojawia się świecąca i uśmiechnięta buźka. Taki sam efekt z pewnością dostrzeżemy w tym momencie u naszego dziecka. Element zaskoczenia najwyższych lotów.

Zresztą sami popatrzcie:

Bardziej kreatywni rodzice oczywiście na tym nie poprzestaną, dlatego specjalnie dla nich mamy bardzo ciekawy efekt, który otrzymamy po odpaleniu 92-strzałowej wyrzutni TNT CE-13011, która składa się z tekturowych tub, a w nich umieszczono wiele małych ładunków.

Z pozoru niewinna wyrzutnia daje niesamowity efekt różnorodnych atrakcji, zatem zapewnimy dziecku mnóstwo wizualnych majstersztyków zaledwie w… minutę. Intensywność i nieprzewidywalność. Tak można w dwóch słowach opisać ten pokaz. Zainteresowani? 🙂