Miesięczne archiwum: lipiec 2016

Gdańsk – centrum światowej pirotechniki

Termin: 6 sierpnia, miejsce: Gdańsk, wydarzenie: Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. Polska choć na chwilę może być na ustach wszystkich. To właśnie na północy kraju rozbłyśnie podniebny spektakl, który tysiące widzów poczują na własnej skórze zaledwie 150 metrów od wystrzałów. Tego typu pokazy fajerwerków udowadniają, jaki ogrom pracy i wysiłku trzeba włożyć, aby zorganizować tak wielkie przedsięwzięcie. Nad końcowym efektem będzie pracowało ponad 500 osób! Imponujące, prawda? A to jeszcze nie koniec. To pirotechniczne widowisko będzie składało z trzech niesamowitych spektakli, które nie pozwolą Wam zasnąć. Obiecujemy, że wrócicie z Gdańska zaspokojeni. Emocji będzie pod dostatkiem. Nie bez powodu uważa się, że jest to jedno z największych w Europie tego typu wydarzeń. Wchodzicie do tego świata laserów, ognia i dźwięku na własną odpowiedzialność!

Muzyka i wizualizacja nie mogą bez siebie istnieć. Wyobrażacie sobie film bez muzyki? Wyobrażacie sobie świat bez muzyki? No właśnie! Nie inaczej byłoby tym razem. Dźwięk idealnie dopełnia pirotechniczne atrakcje. A jeśli dalej macie wątpliwości, z jakiego kalibru wydarzeniem możecie mieć do czynienia, pokazujemy, jak było w tamtym roku w Warszawie. Usiądźcie wygodnie w fotelach, zapnijcie pasy i… ruszamy!

Pokazy w Warszawie i Katowicach udowodniły, że pirotechnika cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Przyciągnęły ponad 65 tysięcy widzów, co jest wynikiem kosmicznym. Czy uda się poprawić ten rekord? Również Wy możecie uczestniczyć w takim wydarzeniu. Poza pokazami fajerwerków i wyjątkową muzyką, 40 minut przewidziano również na pokaz akrobacji motocyklowych. Będzie się działo w powietrzu, oj będzie. Zgranie wszystkich elementów spowoduje solidną porcję pozytywnej energii, którą można się zarazić przez ponad 3 godziny pokazu i… jeszcze będzie Wam mało!

Fajerwerki kupuj z rozwagą

Fajerwerki – niezależnie od charakteru imprezy – zawsze skupiają na sobie uwagę wszystkich, ze względu na swoją efektowność i nieprzewidywalność. Trudno nie spoglądać w ich kierunku, kiedy wystrzeliwują na niebie w wielu kształtach i kolorach. Niesamowite przeżycie! Pokazy sztucznych ogni chyba nigdy się nie znudzą.

pict

Jeśli nasz znajomi miał na weselu niesamowity pokaz fajerwerków, spodobały nam się petardy, które sąsiad odpalał podczas nocy sylwestrowej, a może byliśmy na festiwalu muzycznym, na którym organizatorzy postanowili w ten sposób podziękować wszystkim za przybycie. Jeśli tak, to nam również marzy się stworzenie czegoś wyjątkowego. Nie byłoby jednak pokazu bez profesjonalnych sztucznych ogni, które rozświetlą niebo. Zatem, gdzie najlepiej je kupować? Najprościej byłoby powiedzieć, że u renomowanych sprzedawców, którzy mają nie tylko atrakcyjne ceny, ale również bardzo bogaty wybór.

Nie jest to zbyt łatwe zadanie, bowiem na rynku pojawia się coraz więcej takich miejsc, które oferują fachową pomoc przy wyborze, gwarancję bezpieczeństwa, ale mogą także uczestniczyć w organizacji pokazu, abyśmy mieli pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Unikajmy miejsc, w których sprzedażą zajmują się niewykwalifikowani sprzedawcy, którzy nie gwarantują, że ich produkty posiadają odpowiednie atesty. W ten sposób moglibyśmy sporo ryzykować, nawet wiele oszczędzając. Zanim zdecydujemy się na zakup, warto poczytać opinie o hurtowni fajerwerków, a nawet obejrzeć ciekawe filmiki w Internecie z pokazów. Takie jak np. ten:

Nie będziemy namawiali do kupna konkretnych modeli, gdyż powinny być one dopasowane do liczby osób, miejsca pokazu, dostępnego budżetu, a także… gustu organizatora. Czasem nie warto mieszać wielu rodzajów petard, gdyż efekt będzie kiczowaty. Przesyt nie jest wskazany podczas takich pokazów. Lepiej postawić na jakość.

Jeśli organizujemy ogromny pokaz, wtedy warto znaleźć sklep, który oferuje wtedy spore zniżki, a nawet gratisy w postaci darmowych petard. Raczej starajmy się omijać sklepy, w których sprzedaż fajerwerków to jedynie część interesu. O wiele wiarygodniejsze są punkty specjalizujące się w sztucznych ogniach, gdyż są one na bieżące w pojawiających się nowościach, a także zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, którzy cały czas się kształcą.