Gdańsk – centrum światowej pirotechniki

Termin: 6 sierpnia, miejsce: Gdańsk, wydarzenie: Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. Polska choć na chwilę może być na ustach wszystkich. To właśnie na północy kraju rozbłyśnie podniebny spektakl, który tysiące widzów poczują na własnej skórze zaledwie 150 metrów od wystrzałów. Tego typu pokazy fajerwerków udowadniają, jaki ogrom pracy i wysiłku trzeba włożyć, aby zorganizować tak wielkie przedsięwzięcie. Nad końcowym efektem będzie pracowało ponad 500 osób! Imponujące, prawda? A to jeszcze nie koniec. To pirotechniczne widowisko będzie składało z trzech niesamowitych spektakli, które nie pozwolą Wam zasnąć. Obiecujemy, że wrócicie z Gdańska zaspokojeni. Emocji będzie pod dostatkiem. Nie bez powodu uważa się, że jest to jedno z największych w Europie tego typu wydarzeń. Wchodzicie do tego świata laserów, ognia i dźwięku na własną odpowiedzialność!

Muzyka i wizualizacja nie mogą bez siebie istnieć. Wyobrażacie sobie film bez muzyki? Wyobrażacie sobie świat bez muzyki? No właśnie! Nie inaczej byłoby tym razem. Dźwięk idealnie dopełnia pirotechniczne atrakcje. A jeśli dalej macie wątpliwości, z jakiego kalibru wydarzeniem możecie mieć do czynienia, pokazujemy, jak było w tamtym roku w Warszawie. Usiądźcie wygodnie w fotelach, zapnijcie pasy i… ruszamy!

Pokazy w Warszawie i Katowicach udowodniły, że pirotechnika cieszy się niesamowitym zainteresowaniem. Przyciągnęły ponad 65 tysięcy widzów, co jest wynikiem kosmicznym. Czy uda się poprawić ten rekord? Również Wy możecie uczestniczyć w takim wydarzeniu. Poza pokazami fajerwerków i wyjątkową muzyką, 40 minut przewidziano również na pokaz akrobacji motocyklowych. Będzie się działo w powietrzu, oj będzie. Zgranie wszystkich elementów spowoduje solidną porcję pozytywnej energii, którą można się zarazić przez ponad 3 godziny pokazu i… jeszcze będzie Wam mało!