Konfetti – uniwersalna i efektowna atrakcja

Szukacie wystrzałowej atrakcji na ślub lub wesele? Nie macie pomysłu, jak wzbogacić pokaz fajerwerków? Nie chcecie wydawać zbyt wiele pieniędzy? Rozwiązanie może być tylko jedno: konfetti.

big_big-1430907912TUKP60-082-01Możliwości mamy naprawdę sporo. W przypadku tak uroczystych wydarzeń jak ślub, polecamy tubę, która strzela efektownymi płatkami róż w kolorze miłości, które są świetną alternatywą dla klasycznego ryżu, który jest sypany pod kościołem. Przede wszystkim konfetti jest bardziej delikatne i idealnie pasuje do wzniosłości tego wydarzenia, a do wyboru mamy również wiele kolorystycznych opcji. Mimo wieloletniej tradycji woreczków z ryżem, możemy stopniowo oswajać gości z atrakcyjniejszą formą świętowania.

Konfetti wykorzystywane jest nie tylko przy okazji ślubu czy wesela, ale jest coraz popularniejsze przy organizacji sylwestra czy karnawału. Kiedyś możliwe było jedynie samodzielne wycinanie z papieru czy innego materiału. Było to czasochłonne zajęcie. Dzisiaj wystarczy zakupić tubę za kilkanaście złotych i problem z głowy.

big_big-TUKP60-082-01Ponadto, konfetti to rozwiązanie, które nie tylko odda doniosłość tej ważnej chwili, ale także przyniesie szczyptę romantyzmu, dlatego tuby coraz częściej wystrzeliwane są nie tylko pod kościołem, ale również w trakcie pierwszego tańca. Idealne połączenie. Piękna muzyka, perfekcyjnie przygotowany taniec i… idealnie dobrane konfetti.

Należy dodać, że wystrzałowe konfetti jest absolutnie bezpieczne i odpalane dzięki sprężonemu powietrzu. Wystarczy jedynie przekręcić tubę, zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu.
Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o miejsce używania konfetti. Śmiało można stosować je zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu.

Pozdrawiamy, Pirotechnik.pl