Pirotechniczna dyskoteka

Zawsze byliście pod wrażeniem gry świateł w najlepszych klubach w Polsce? Chcecie być świadkami, a właściwie uczestnikami podobnych atrakcji na świeżym powietrzu, gdzie możecie podziwiać te niesamowite efekty bez tłoku i głośnej muzyki? W takim razie polecamy zakupić pirotechniczny stroboskop, który często używany jest jako istotny element pokazu fajerwerków, a koszt jego zakupu jest naprawdę bardzo mały, a efekt wart każdych pieniędzy.

big_U90001AStroboskopy – podczas spalania – robią wrażenie na wszystkich, bowiem dają niezwykle intensywne światło, które może być wykorzystywane do uwiecznienia ważnych wydarzeń, podkreślenia wagi sprawy (np. z okazji rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego czy Warszawskiego). Na zmianę przygasa i rozpala się, więc tego typu pokazy są bardzo dynamiczne.

Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, są wykorzystywane nawet podczas potyczek w paintballa, kiedy stroboskop jest wrzucamy do pomieszczenia, aby rozproszyć przeciwnika i go zaatakować, tworząc przy tym niepowtarzalny klimat nocnej gry, choć z reguły używane są w celach rozrywkowych. Ich sporym atutem jest generowanie niewielkiej ilości dymu.

Illuminations_Inferno_Barage_Final_MomentNa rynku znajdziemy mnóstwo tego typu środków pirotechnicznych, które różnią się od siebie wielkością, czasem trwania świecenia oraz kolorem. Są niegroźne dla otoczenia, gdyż nie wytwarzają praktycznie żadnego hałasu, słychać jedynie jeden cichy syk i nic więcej. Przyjazne dla środowiska, efektowne i bardzo tanie. Czy mają jakieś wady? Nie odnaleziono.

Wiele jest rodzajów sztucznych ogni, a najpopularniejsze są petardy i rakiety. Jeśli jednak zależy nam głównie na bezdźwięcznym efekcie wizualnym, warto postawić na stroboskop, który świeci z bardzo dużą częstotliwością, imitując doznania z najlepszych dyskotek na świecie. Wystarczy jedynie kilka (kilkanaście), aby stworzyć ciekawy pokaz pirotechniczny, co możecie zauważyć na poniższym krótkim materiale filmowym.