Witamy na naszym firmowym blogu!

Niezmiernie miło jest nam powitać wszystkich na naszym firmowym blogu, który będzie miał za zadanie uzupełnianie informacji zawartych na stronie internetowej naszej hurtowni fajerwerków. Nasza firma Dragon nie miałaby racji bytu, gdyby nie ogromna pasja, która przyświeca wszystkim naszym działaniom od 1990 roku, czyli momentu pojawienia się na rynku sztucznych ogni.

logoBlog powstał z myślą o was, nasi drodzy Klienci, zatem mamy nadzieję, że informacje i ciekawostki, które znajdziecie na niniejszym blogu wzbogacą waszą wiedzę i odpowiedzą na wiele nurtujących pytań. W swojej działalności nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży fajerwerków czy sztucznych ogni, ale także odpowiadamy za profesjonalne pokazy, np. w związku z obchodami 100-lecia klubu piłkarskiego Warta Poznań.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy oczywiście mogą poprosić nas o pomoc w wyborze fajerwerków, aby efekt był jeszcze bardziej okazały, lecz doradzamy także w kwestiach bezpieczeństwa. Dlatego z przyjemnością odpowiemy na wasze pytania, jeśli zdecydujecie się osobiście nas odwiedzić w Poznaniu, w siedzibie przy ul. Bukowskiej 119. Czekamy na was z fachową wiedzą i dobrym humorem. Opowiemy o nowościach, na które warto się zdecydować. Co ważne, jesteśmy bezpośrednim importerem pirotechniki, zarówno profesjonalnej, jak i amatorskiej. Wasza zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej pracy.

Pozdrawiamy, Pirotechnik.pl