Nowości 2015 cz. 3

Na deser pozostawiłem dwie wyrzutnie, które zachwycają różnorodnością i kompozycją efektów. Często tego typu baterie nazywane są profesjonalnymi choć dostępne są dla wszystkich kupujących a do ich używania nie są potrzebne żadne pozwolenia. Wyrzutnie skonstruowane są w formie pokazu i zawierają dużą ilość ładunków co daje maksymalną ilość ładunku pirotechnicznego jaką dopuszczają przepisy dla produktów amatorskich. Obie wyrzutnie posiadają certyfikat CE co oznacza, że dopuszczone są do sprzedaży na terenie całej UE.

Pierwsza z wyrzutni to Pyro Universe PC130-008, jest ona kombinacją wyrzutni klasycznej i kątowej. Taka konstrukcja znacznie poszerza spektrum efektów wizualnych, które będziemy podziwiali po odpaleniu takiej wyrzutni. Produkt ceniony jest przez osoby, które cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Wystarczy, że podpalimy tylko jeden lont a później możemy spokojnie podziwiać piękno fajerwerków i cieszyć się zabawą. Wyrzutnia Pyro Universe posiada 130 ładunków o zróżnicowanym kalibrze 0,8 i 1 cala. Całkowita masa mieszanki pirotechnicznej 986,2g. Rzeczywiste wymiary wyrzutni 30×35,5×17,5cm, waga 15kg. Pakowanie1/1.

PC130-008

Ostatnia propozycja w naszej ofercie na 2015 rok to zupełna nowość na polskim rynku. Wyrzutnia Dragon Pro Series PS-C-25003 jest kompilacją czterech wyrzutni, dwóch klasycznych i dwóch kątowych. Każda z wyrzutni posiada 36 ładunków o kalibrze 1 cala co daje w sumie 144 strzały w jednej baterii. Wyrzutnie umieszczono w jednym opakowaniu zbiorczym i połączono lontem. Obsługa wyrzutni sprowadza się do podpalenia jednego lontu. Niespotykana dotąd konstrukcja pozwala na dwukrotne zwiększenie dopuszczalnej masy pirotechnicznej produktu przeznaczonego do użytku cywilnego, która w tym wypadku wynosi aż 1890g! Rzeczywiste wymiary produktu 50x36x17,5cm, waga 13kg.

pro_series